Bizi arayın 0850 308 49 01 veya Sizi Arayalım
Bizi arayın
Image

Pazaryerlerinin E-Ticarete Etkisi

Pazaryerlerinin E-Ticaretteki Hacmi

Dünyada ve ülkemizde e-ticaret algısını şüphesiz online alışveriş imkânı sunan pazaryerleri oluşturuyor. Bunun nedenini veriler bize açıklıyor. Türkiye’de 2020 yılında 2019 yılına göre %42 büyüme gösteren pazaryerlerinin 34 Milyar TL hacme ulaşması bizleri şaşırtmıyor. İşletme sahipleri e-ticaret siteleriyle, pazaryerlerlerindeki sanal mağazalarını entegre etmenin finansal açıdan çok anlaşılır olduğunu görüyorlar.

Dünyada ve Türkiye’de Pazaryeri Deyince Aklımıza Gelenler

E-ticaret kavramını tüm dünyaya tanıtan, dünyanın en büyük şirketlerinden olan amazon.com tartışmasız sektörünün dünyadaki liderlerinden. Ülkemizde de yakın geçmişte faaliyetlerine başlayan amazon.com’dan sonra Çin devi Alibaba da dünyadaki liderlerden bir diğeri.

Türkiye’de e-ticaret, pazaryeri, online alışveriş dendiğinde; trendyol.com, hepsiburada.com, n11.com, gittigidiyor.com, ciceksepeti.com, morhipo.com, pttavm.com gibi dev pazaryerleri hemen aklımıza geliyor. Efasis e-ticaret paketlerinde, pazaryeri entegrasyonlarıyla ürün gönderebilir ve gelen siparişlerinizi tek panelden görebilirsiniz. Bu sayede hızla büyüyen çağımızın ve geleceğin ticaret alışkanlıklarını birinci elden deneyimleme fırsatını yakalamış olacaksınız.

Demo Talebi

Efasis akıllı e-ticaret sitesi demosunu hemen ücretsiz kullanmaya başlayın.

Image Image

Ücretsiz

Deneyin!