Bizi arayın 0850 308 49 01 veya Sizi Arayalım
Bizi arayın
Image

Instashop Entegrasyonu Nedir?

Instagram Mağazası Nasıl Açılır ?

InstaShop açılış süreçleri, Facebook Ticaret yöneticisi işlemleri altında toplanmıştır. Instagram Mağazanızı açabilmeniz için, ilk ve en önemli unsur, Facebook ticaret ilkelerine uygun ürünler satıyor olmalısınız. Alkol, Hayvan, Yetişkinlere yönelik ürünler ve Cinsel hizmetler, İlaç, Tehlikeli ürün ve materyaller gibi satışına izin verilmeyen ürünler bulunması durumunda Facebook tarafından mağazanız aktif edilmeyecektir.

Mağaza açılış sürecindeki diğer önemli bir unsur ise, Instagram hesabınızın İşletme hesabı olması ve bir Facebook hesabına bağlı olması gerekmektedir. Bu temel maddelerin kontrollerini gerçekleştirdikten sonra işlem süreçleriniz Facebook Business Suite de bulunan Ticaret sekmesi bölümünden devam edecektir.

Instashop Entegrasyonu özeliği bulunan Efasis E-Ticaret paketiniz sayesinde, sitenizde daha önce yayınladığınız veya sitenize yeni ekleyeceğiniz ürünlerinizi, ürün kataloğunuza otomatik bir şekilde aktarımını gerçekleştirmiş olacaksınız.

Bu sayede ürünlerinizi sosyal medyanıza ulaştırıp, takipçilerinizi ürünleriniz üzerinden kendi sitenize aktararak geniş kapsamlı bir e-ticaret deneyimi sunabilirsiniz.

Demo Talebi

Efasis akıllı e-ticaret sitesi demosunu hemen ücretsiz kullanmaya başlayın.

Image Image

Ücretsiz

Deneyin!