Bizi arayın 0850 308 49 01 veya Sizi Arayalım
Bizi arayın
Image

Fiyat Karşılaştırma Sitelerinin E-Ticaret Sitenize Katkıları Nelerdir?

Özellikle pandemi süreciyle birlikte, en temel ihtiyaçlarımızın bile e-ticaret ile hızlıca temin ediyor olmamız işletmeleri online mağaza açmaya yöneltti. Sanal mağazaların 7/24 hizmet verebiliyor olması elbette işletmeler için en iştah kabartıcı unsurlardan biriydi. Gittikçe artan e-ticaret siteleri ve temel ihtiyaç ürünlerini göz önünde bulundurduğumuzda, işletmeler için karşılaştırma siteleri biçilmiş kaftan.

Cimri.com ve Akakce.com

Ülkemizde oldukça uzun süredir hizmet veren, bilinirlikleri en yüksek karşılaştırma siteleridir. Son kullanıcıların gördüğü fiyatları kaydediyorlar ve tüketicilere sunuyorlar. Bunu yaparken sadece kendilerine xml göndermiş e-ticaret sitelerini değil pazaryerlerini de dolaşıyorlar. Ürünler hakkında detay veriyorlar ve tüketicilerin filtreleme yapmalarını sağlıyorlar.

Ürünlerinizi Nasıl Gönderebilirsiniz?

Cimri.com ve Akakce.com, e-ticaret sitelerinde bulunan ürünleri xml yayını olarak kabul ediyor. Efasis E-Ticaret paketlerini kullanan işletme sahipleri kolayca xml yayını ile ürünlerini karşılaştırma sitelerine gönderebilirler. Çağımızda satışları artırmanın en etkili yöntemlerinden biri 3. Parti entegrasyonlar ile e-ticaret sitemizi netteki varlığını genişletmekten geçmektedir. Karşılaştırma siteleri de bunun en bilinen ve hala en etkili yöntemlerinden biridir.

Demo Talebi

Efasis akıllı e-ticaret sitesi demosunu hemen ücretsiz kullanmaya başlayın.

Image Image

Ücretsiz

Deneyin!