Bizi arayın 0850 308 49 01 veya Sizi Arayalım
Bizi arayın
Image

3 Başlıkta Kişiselleştirilmiş E-Ticaret

Kişiselleştirilmiş e-ticaret, özellikle perakende satıcılar için; müşteri sadakatini artırmak konusunda benzersiz bir alternatif haline geldi. Kişiselleştirilmiş e-ticaret adına özet niteliğinde anahtar maddelerden bahsedelim.

Kişiselleştirilmiş Ürün

Giyim, ev eşyaları, aksesuar dekorasyon vb. birçok sektörde kişiselleştirilmiş ürün satılabilirsiniz. Bu ürünlerrenklerine göre, ölçülerine göre ve tasarımlarına göre özelleştirilebilir. Bunların yanında müşteriler kendi görsellerini veya fotoğraflarını ekleyebilecekleri, kişisel anlamları olan tarihler ve metinleri ekleyebileceklerionline tasarım editörlerini müşterilerinizin kullanımına sunabilirsiniz. Müşterilerinizin ilgi alanları ve tercihleriyle uyumlu kişiselleştirilmiş ürünler önermek için müşteri verilerini ve tarama geçmişini kullanabilirsiniz. Kişiselleştirilmiş ürünler, benzersiz ve anlamlı bir alışveriş deneyimi sağladığı için müşteri memnuniyetini artırmaya ve müşteri sadakatini artırmaya yardımcı olacaklardır. Bu da LTV (Yaşam Boyu Değer) ilkesi için çok elzemdir.

Kişiselleştirilmiş Kampanyalar

Kişiselleştirilmiş e-posta kampanyaları, kişiselleştirilmiş sosyal medya kampanyaları, kişiselleştirilmiş indirim kuponları ile müşterilerinizle doğrudan özel bir iletişim geliştirmiş olursunuz. Bu sayede müşterilerinizle ilişkiniz uzun süre devam ve markalaşma sürecine de çok olumlu katkılar sağlamış olursunuz.

Kişiselleştirilmiş Fiyatlandırma ve Kişiselleştirilmiş E-Ticaret Deneyimi

Kişiselleştirilmiş e-ticarette en önemli noktalardan biri de kişiye özel fiyatlandırmadır. Sunduğunuz ürünün çeşitli varyasyonlarla fiyatlandırmada esneklik göstermesi müşterilerinizin hem ilgisini çekecektir hem de bu fiyat esnekliği güven verici olacaktır. Ayrıca müşterinize özel indirimlerle, küçük hediyeler ve notlarla da sıkça söz ettiğimiz ‘’Yaşam Boyu Değer’’ amacına hizmet etmiş olacaksınız.

Demo Talebi

Efasis akıllı e-ticaret sitesi demosunu hemen ücretsiz kullanmaya başlayın.

Image Image

Ücretsiz

Deneyin!