Bizi arayın 0850 308 49 01 veya Sizi Arayalım
Bizi arayın
Image

2021 E-Ticaret Sitesi Kurmak. Gerekli Olan Belgeler Nedir?

2021 E-Ticaret Sitesi Kurmak. Gerekli Olan Belgeler Nedir?

E-ticaret sitesi teknolojinin gelişmesi ile birlikte Türkiye’de ve dünyada hızla büyüyen internet üzerinden alıcılar ve satıcıları buluşturan bir pazardır.
Büyük markalardan, küçük işletmelere sahip olanların ve tüm bunların yanında kendi mağazasını kurmak isteyenlerin de içinde bulunduğu pazaryeridir. 
E-ticaret sitesi kurmak istiyor veya kendi online mağazanızı oluşturmak istiyorsanız, artık gelişen teknoloji sayesinde bu çok kolay. ETBİS onaylı e-ticaret altyapı sağlayıcı olan Efasis ailesi olarak sizler için daha kolay hale getiriyoruz. İhtiyacınız olan e-ticaret paketini seçtikten sonra gerisini biz hallediyor ve size sunuyoruz.
Sizde e-ticaret sitenizi kurmak için bizimle iletişime geçin ve en kısa sürede e-ticaret sitenizi farklı bir çok tema seçeneği ile kurmuş olun!

E-Ticaret Sitesinin Avantajları Nelerdir?

7/24 açık online bir mağazanız olur ve satışlarınız sürekli olarak devam eder.
Daha fazla müşteriye ulaşarak, müşteri kitlenizi genişletebilirsiniz.
Belirli bir konum ve mekan olmadan Türkiye’nin hatta dünyanın her yerine ulaşabilirsiniz.
Ürün çeşitliliğinizi genişletebilirsiniz.
Düşük bütçelerle iş kurabilme imkanına sahip olabilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi Kurmak İçin Gerekli Evraklar

E-ticaret sitesi kurmaya karar verdiniz varsayalım, peki e-ticaret sitesi kurmak için gerekli evraklar neler birlikte öğrenelim.
Şirketiniz için bir e-ticaret sitesi kurmak istiyorsanız (öncelikle bir şirketiniz olmalıdır ),şirketinizin evrakları ile işe başlayabilirsiniz. Bunlar vergi levhası, adres, kaşe, telefon ve imza sirküleridir.
Şahıs şirketi olarak bir e-ticaret sitesi kurmak istiyorsanız öncelikli olarak bir muhasebeciye ihtiyacınız vardır. Muhasebeciniz ilk olarak sizin için “İşe Başlama Formu” dolduracaktır. Daha sonra ise gerekli birkaç evrak (nüfus cüzdanı fotokopisi, ikametgah adresi vb.) isteyecektir. Muhasebecinize vekalet vererek gerekli işlemleri yapmasını sağlayabilirsiniz.
E-Ticaret Sitesi Fiyatları

Buraya kadar her şey iyi ve güzeldi, gelelim bu işin maliyet kısmına diyebiliriz. E-ticaret sitesi fiyatlarının standart olması elbette mümkün değildir. E-ticaret sitesi kurmak isteyen birçok kişi internet üzerinden araştırma yapar ve farklı fiyat aralıklarıyla karşılaşır. Çünkü tercih edeceği firmanın iş hacmi fiyatları oldukça etkilemektedir.
Sizler de sadece bir e-ticaret sitesi sahibi olmak değil, aynı zamanda markanızı büyütmek ve hedef kitlenize doğrudan ulaşmak istiyorsanız Efasis ile tanışma zamanınız gelmiş demektir.

E-Ticaret Sitesi Örnekleri

E-ticaret sitesi örneklerine bakmak gerekirse dünya genelinde; Kaekoo, Cottons Jaipur, Coal and Canary gibi bir çok farklı ürün kategorilerine sahip site vardır.Türkiye’de ise günümüzde popüler olan Trendyol, Gittigidiyor, Hepsiburada, N11 olarak örnek verebiliriz.
Tüm bunların yanında elbette bizim yaptığımız Geco Stores, Marka Baba, Art De Huile ve daha birçok sitemize referanslarımız kısmından ulaşabilirsiniz.
Günümüzde yaygınlaşan e-ticaret sistemi ile birlikte, e-ticaret siteleri de büyük oranda artış göstermektedir. Bu sizin gözünüzü korkutmasın, sonuç olarak her koyun kendi bacağından asılır.
Yani siz kendinizi, şirketinizi ya da markanızı en iyi şekilde yansıtacak bir e-ticaret sitesine sahip olursanız rakiplerinizin önüne geçmek çok kolay. Bunun için ise Efasis’le iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.
 

Demo Talebi

Efasis akıllı e-ticaret sitesi demosunu hemen ücretsiz kullanmaya başlayın.

Image Image

Ücretsiz

Deneyin!