Anti Spam

AntiSpam Yazılımı

Her gün gelen kutunuzda biriken yüzlerce gereksiz epostayı temizlemekten sıkıldınız mı?

Spam epostaların, zaman kaybı oluşturmasının ve günlük çalışma veriminizi düşürümesinin yanı sıra değerli bilgilerinizin internet korsanlarının veya dolandırıcıların eline geçmesi gibi büyük risk faktörleri vardır.

Spam epostalar, aynı eposta içeriğinin onbinlerce veya milyonlarca kopyasının farklı eposta adreslerine gönderilmesi esasına dayanan, içinde ürün ve hizmetin reklamını barındıran ve bazen de kişisel bilgilerinizi ele geçirme amacı phishing(oltalama) güden epostalardır.

Eğer mail kutunuzu deneyleyen etkili bir antispam yazılımınız bulunmuyorsa; kişisel bilgileriniz, kredi kartı ve banka hesabı bilgileriniz, sosyal medya ve eposta hesaplarınız spam yoluyla gelecek bu gibi tehditlere karşı risk altındadır.

Dr. AntiSpam® programı ;Efasis Yazılım® tarafından geliştirilmiş; eposta gelen kutunuzda yüksek güvenliği hedefleyen yapay zeka destekli aktif - gerçek zamanlı koruma sağlayan AntiSpam yazılımıdır.

Dr. AntiSpam® Yazlımı sayesinde gelen kutunuza biriken yüzlerce istenmeyen epostadan kurtularak zaman kaybınızı ve spam yoluyla sisteminize zarar verebilecek riskleri minimize edersiniz.

Dr. Antispam Genel Özellikler

Sezgisel: Tarafınıza gönderilen epostanın içeriğini tarayarak risk analizi yapar, sezgisel biçimde spam tespiti gerçekleştirir.

Hızlı: Zararlı eposta içeriği size ulaşmadan analizini yapıp güvenliğini doğrular. Eposta adresinizde yığılma veya gecikme yapmaz.

Aktif Koruma: Antispam çalışır durumdayken eposta kutunuz gerçek zamanlı koruma altına alınır.

Tam Tarama: Antispam devreye alınmadan önceki zamanlarda gelen kutunuza ulaşmış epostalarınızı tarar zararlı içerikleri yok eder.

Kişisel Dizin Oluşturabilme: Aktif koruma ve Tam tarama özelliklerinin yanı sıra engellemek istediğiniz adresleri kişisel dizininize ekleyerek artırılmış kişisel koruma sağlayabilirsiniz.

Çoklu Adres Ekleme: Domaininize ait veya farklı sunucularda bulunan çok sayıdaki eposta adresinizi AntiSpam korumasına tanımlayarak birden fazla eposta adresinin korumasını sağlayabilirsiniz.

Her zaman güncel: Dr. AntiSpam® ın sürekli gelişen ve güncellenen merkezi veritabanı sayesinde en son güncel saldırılara karşı koruma altında olursunuz.

Canlı Destek

Çalışma saatleri içinde canlı destek hizmeti

7/24 Telefon Destek

7/24 Telefon destek hizmeti

Eğitimler

Paket Programlarımıza özel ücretsiz eğitimler